SEVGİLİ MİSAFİRİMİZ

Evdeki fırsatı daha yakından tanımak istiyorsan, ilgilendiğin projeleri bizimle paylaş, yeni gelen fırsatların hiç birini kaçırma.

İlgilendiğiniz ProjelerX Kapat

Evdeki Fırsat'a hoşgeldin!
Hemen üye ol ve sunduğumuz fırsatlardan ilk siz haberdar olun. Ayağınıza gelen fırsatı kaçırmayın.


ya da

Hesabınızla giriş yapın!

Birbirinden Farklı Tarzda Çocuk Odası Tasarımları

Bir çocuk odasını dekore etmek, tarzınızı bozmanız gerektiği anlamına gelmez. Aslında küçük evler için bile, yepyeni ve heyecan verici tasarım olanakları dünyası açabilir, istediğiniz kadar cesur olabilirsiniz.

Gelin şimdi ilham verici tarzlara bir göz atalım…

SİRK TAVANLI ÇOCUK ODASI

Londra’da bulunan bu evin çocuk odası ilginç bir tasarım öğesi kullanılarak bir sirk çadırına benzetilerek boyanmış. Sade, ciddi ve aydınlık bir tarzda döşenmiş oda farklı bir coğrafyanın ürünü olarak ilham verici olabilir.

Çatı katında bİrİ mİ var?

Bu yatak odasıyla çocuğunuzun fazlasıyla kendine ait hissedebileceği bir ortam yaratabilirsiniz. Açık tavan penceresiyle içeriye bol ışık alan, geceleri ise yıldızları görüp hayal kurabileceği bir odası olması fena bir fikir değil.

KIRMIZI ETKİSİ

Bu aydınlık yatak odasında başlık ve koltuktaki kırmızı kare desenleri, kırmızı beyaz perdeleri tamamlanmış. Halıdaki ve duvarlardaki yumuşak nötr renkler, odayı boğmak yerine kırmızının hoş bir şekilde patlamasını sağlamış.

GÖKKUŞAĞI ışığı

Çocuk odaları tabii ki evin içinde gerçekten tümüyle renkleri kullanarak dekore edebileceğiniz yerlerden biridir, bu yüzden gökkuşağının parlak ve cesur renkleri tercih edilebilir ve çocuklar bu renklerle özelleştirilmiş panjurları seveceklerdir.

DUVAR ÇIKARTMALARI

Duvar çıkartmaları bir çocuğun yatak odasına küçük bir kişilik eklemek için harika bir yoldur; kalıcı olmadığından çocuğunuz bu sevimli orman konseptinden sıkıldığında, duvarlara zarar vermeden değişiklik yapmak kolay ve ucuzdur.

HAYAT bazen toz PEMBEDİR

Pembeler her ne kadar küçük kızınız için geleneksel bir dekorasyon tarzı olsa da doğal malzemeler modern dokunuşlar sağlamış oluyor. Duvarlardaki ıvır zıvır ürün çeşitlerine ve geleneksel oyuncak sandıklarına bayılacağını garanti edebiliriz.

YARATICI DOKUNUŞLAR

Soluk pembeler ve gri renk şemasına tatlı nevresim, kilim, perde ve diğer aksesuarlar eşlik etmiş. Ayrıca, zeminde ve yatağında, duvardan ve pencereden dışarı çıkan kuş ayak izleri fikrini çalmamak mümkün değil, bir çocuğun hayal gücünü ateşlemek için mükemmel.

TATLI FİKİRLER

Çocuklar bu tür yatakları severler, ayrıca buradaki gibi okuma veya ev ödevi için pratik bir çözüm sunabilirseniz hayallerindeki yatak odasını oluşturmuş olabilirsiniz. Pratik ve hoş bir seçenek.

Hayal ettiğiniz ev, ofis veya dükkanı, evdekifirsat.com avantajlarıyla bulabilirsiniz.

Hayal ettiğiniz ev, ofis veya dükkanı, evdekifirsat.com avantajlarıyla bulabilirsiniz.

YAŞAMAYA DEĞER EV, OFİS VE DÜKKANLAR İÇİN TÜM DETAYLAR

Prestijli proje bölgelerinin analizleri, kaçırılmaz fırsatlarının tüm detayları, yeni dekorasyon trendleri, yaşam alanlarına yenilik katmak için uygulanabilir ipuçları, gayrimenkul sektörüne dair tüm detaylar, kurumsal etkinlik ve duyurularımızı takip edin. Yaşam alanlarını değerli kılan hiçbir detayı kaçırmayın.

Bilgilendirme için formumuzu doldurun, size ulaşalım.,
Evdeki Fırsat'a Hoş Geldiniz.