SEVGİLİ MİSAFİRİMİZ

Evdeki fırsatı daha yakından tanımak istiyorsan, ilgilendiğin projeleri bizimle paylaş, yeni gelen fırsatların hiç birini kaçırma.

İlgilendiğiniz ProjelerX Kapat

Evdeki Fırsat'a hoşgeldin!
Hemen üye ol ve sunduğumuz fırsatlardan ilk siz haberdar olun. Ayağınıza gelen fırsatı kaçırmayın.


ya da

Hesabınızla giriş yapın!

Neden Evdekifirsat.com’u Kurduk?

Gerek konut alıcısının gerekse konuta yatırım yapacak yatırımcıların 18.998 projeyi incelemek, mukayese etmek gibi ne zamanı ne de profesyonel gözle inceleme imkanı olamayacağını düşünerek evdekifırsat.com sitesini kurduk. Kullanıcılarımız içerisinde fırsat olan tüm projelerimizi rahatça inceleyebilsinler diye.

Amacımız, öncelikle İstanbul’da;

Bunda da başarılı olduk.

 

Evdekifırsat.com araştırma ekibimiz her hafta bu tarz projeleri inceleyerek, evdekifırsat.com platformunda sizlerle buluşturmaya ve bize inanan kullanıcılarımızın beğenisine sunmaya devam ediyor.

2014 yılında kurduğumuz evdekifırsat.com’u bugün itibariyle yıllık 2.600.000 tekil kullanıcımız ve 100’e yakın projenin ortak kullanım noktası olarak buluşturmayı başardık.

Evdekifırsat.com daha fazla proje ve hızla artan kullanıcı sayısı ile büyümeye devam ediyor.

Hayal ettiğiniz ev, ofis veya dükkanı, evdekifirsat.com avantajlarıyla bulabilirsiniz.

Hayal ettiğiniz ev, ofis veya dükkanı, evdekifirsat.com avantajlarıyla bulabilirsiniz.

YAŞAMAYA DEĞER EV, OFİS VE DÜKKANLAR İÇİN TÜM DETAYLAR

Prestijli proje bölgelerinin analizleri, kaçırılmaz fırsatlarının tüm detayları, yeni dekorasyon trendleri, yaşam alanlarına yenilik katmak için uygulanabilir ipuçları, gayrimenkul sektörüne dair tüm detaylar, kurumsal etkinlik ve duyurularımızı takip edin. Yaşam alanlarını değerli kılan hiçbir detayı kaçırmayın.

Bilgilendirme için formumuzu doldurun, size ulaşalım.,
Evdeki Fırsat'a Hoş Geldiniz.