SEVGİLİ MİSAFİRİMİZ

Evdeki fırsatı daha yakından tanımak istiyorsan, ilgilendiğin projeleri bizimle paylaş, yeni gelen fırsatların hiç birini kaçırma.

İlgilendiğiniz ProjelerX Kapat

Evdeki Fırsat'a hoşgeldin!
Hemen üye ol ve sunduğumuz fırsatlardan ilk siz haberdar olun. Ayağınıza gelen fırsatı kaçırmayın.


ya da

Hesabınızla giriş yapın!

Yeni Evinize Taşınmadan Önce Yapmanız Gerekenler

Taze bir başlangıç, yeni bir heyecan…
Yeni evinize taşınmak için günleri sayıyor, farklı bir duyguları bir arada yaşıyor olabilirsiniz. İster ev sahibi ister kiracı olun ön hazırlıkları yapmazsanız, taşınmak sancılı bir süreç olabilir.

Daha az iş yükü ve stres ile taşınmanız için sizlere hazırladığımız “taşınmadan önce yapmanız gerekenler” listesini incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Eski ve gereksiz eşyalarınızdan kurtulun

Birazda su gibi yaşıyoruz aslında. Yaşam alanlarımıza uygun olarak şekilleniyoruz. Mobilya, ünite vesaire seçimlerimizi çoğu kez daire büyüklüğü belirliyor. Taşınacağız yeni evinize uygun olmayacağını düşündüğünüz eşyalarınızdan kurtularak işe başlayabilirsiniz. İş yükünü azaltacağı gibi “yeni bir başlangıç” hissini arttıracaktır.

Sadece ev eşyalarını taşımıyoruz tabi. Kullanmayacağınız kıyafet, mutfak gereçleri gibi şeyleri ihtiyaç sahiplerine ulaştırabilirsiniz.

Abonelik sözleşmeleri için planlamanızı yapın

İptal edilmesi ve yeniden açılması gereken abonelik süreçleri için ilgili firmalardan destek alın. Taahhüt vermiş olduğunuz hizmetler için daha dikkatli olmanız gerekebilir. Geçiş sürecinde zaman, hizmet ve para kaybı yaşamamak için planınızı yapın

Tadilat, boya ve daire teslim şartlarını iyi inceleyin

Yapmış olduğunuz sözleşme şartlarının sağlanması için takipte olun. Yapılması gereken bir tadilat veya dairenin boyanması için gerekenleri taşınmadan halletmeye çalışın. Ev boş iken böylesi isteklerinizi gerçekleştirmek daha kolay olacaktır.

Hemen teslim avantajına sahip #evdekifirsat projeleri için tıklayın

Eşyalarınız için detaylı bir liste hazırlayın

Taşınma sırasında eşyalarınızın kaybolmasının önüne geçmek ve taşınma günü için sizi rahatlatacak bir liste hazırlayın. Önem sırasına ve yerleşim planınıza uygun şekilde tasnif eder, eşyalarınızı etiketlerseniz maddi, manevi kayıplarınızın önüne geçmiş olursunuz.

Nakliyat firmalarından teklif alın ve tercihini yapın

Bütçenize ve ihtiyacınıza uygun evden eve nakliyat firmalarından teklifleri alın. Uygun olabileceğini düşündüğünüz firma ile tüm detayları mutlaka görüşün. Bir sözleşme hazırlayarak karşılıklı sorumlulukların belirlenmesi yararınıza olacaktır.

Hayal ettiğiniz ev, ofis veya dükkanı, evdekifirsat.com avantajlarıyla bulabilirsiniz.

Hayal ettiğiniz ev, ofis veya dükkanı, evdekifirsat.com avantajlarıyla bulabilirsiniz.

YAŞAMAYA DEĞER EV, OFİS VE DÜKKANLAR İÇİN TÜM DETAYLAR

Prestijli proje bölgelerinin analizleri, kaçırılmaz fırsatlarının tüm detayları, yeni dekorasyon trendleri, yaşam alanlarına yenilik katmak için uygulanabilir ipuçları, gayrimenkul sektörüne dair tüm detaylar, kurumsal etkinlik ve duyurularımızı takip edin. Yaşam alanlarını değerli kılan hiçbir detayı kaçırmayın.

Bilgilendirme için formumuzu doldurun, size ulaşalım.,
Evdeki Fırsat'a Hoş Geldiniz.