SEVGİLİ MİSAFİRİMİZ

Evdeki fırsatı daha yakından tanımak istiyorsan, ilgilendiğin projeleri bizimle paylaş, yeni gelen fırsatların hiç birini kaçırma.

İlgilendiğiniz ProjelerX Kapat

Evdeki Fırsat'a hoşgeldin!
Hemen üye ol ve sunduğumuz fırsatlardan ilk siz haberdar olun. Ayağınıza gelen fırsatı kaçırmayın.


ya da

Hesabınızla giriş yapın!

Sıkça Sorulan Sorular

Evleri yerinde ziyaret edebilmek mümkün mü?

Evdeki Fırsat portföyü dahilindeki tüm evleri yerinde görmek elbette mümkündür. Site üzerinden beğenilen projeler için Kent’Sell satış temsilcisine ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Web sitesi üzerinden ev satın alınabilir mi?

Evdeki Fırsat portalı sizlere güvenilir bir alışveriş sağlamak ve her kanal aracılığı ile hizmet vermek üzerine kurulmuştur. Yatırımcı adaylarına özel olarak sunulan bu hizmet, sektördeki 25 yıllık birikim ve EYG Grup garantisi ile sunulmaktadır.

Portföyünüzdeki evler yeni mi, yoksa ikinci el mi?

Evdeki Fırsat portföyündeki tüm satış seçenekleri markalı projelerin özel satış fırsatlarına ait olup, sıfır dairelerden oluşmaktadır. Portföyde ikinci el daire satışı yapılmamaktadır.

Hangi bankalar ile çalışıyorsunuz?

Konuyla ilgili detaylı bilgi için Kent’Sell satış temsilcisi ile irtibata geçebilir ya da iletişim bilginizi paylaşarak size ulaşılmasını sağlayabilirsiniz.

Hayal ettiğiniz ev, ofis veya dükkanı, evdekifirsat.com avantajlarıyla bulabilirsiniz.

Hayal ettiğiniz ev, ofis veya dükkanı, evdekifirsat.com avantajlarıyla bulabilirsiniz.

YAŞAMAYA DEĞER EV, OFİS VE DÜKKANLAR İÇİN TÜM DETAYLAR

Prestijli proje bölgelerinin analizleri, kaçırılmaz fırsatlarının tüm detayları, yeni dekorasyon trendleri, yaşam alanlarına yenilik katmak için uygulanabilir ipuçları, gayrimenkul sektörüne dair tüm detaylar, kurumsal etkinlik ve duyurularımızı takip edin. Yaşam alanlarını değerli kılan hiçbir detayı kaçırmayın.

Bilgilendirme için formumuzu doldurun, size ulaşalım.,
Evdeki Fırsat'a Hoş Geldiniz.