SEVGİLİ MİSAFİRİMİZ

Evdeki fırsatı daha yakından tanımak istiyorsan, ilgilendiğin projeleri bizimle paylaş, yeni gelen fırsatların hiç birini kaçırma.

İlgilendiğiniz ProjelerX Kapat

Evdeki Fırsat'a hoşgeldin!
Hemen üye ol ve sunduğumuz fırsatlardan ilk siz haberdar olun. Ayağınıza gelen fırsatı kaçırmayın.


ya da

Hesabınızla giriş yapın!

Evdeki Fırsat Nedir?

Evdekifirsat.com Neden kuruldu?
İstanbul’un 39 ilçesinde farklı lokasyonlarda ve farklı konseptlerde yılda 18.998 proje ruhsatı alınarak inşaata başlanmakta ve bu projelerde 213.526 konut üretilmektedir. Gerek konut alıcısının gerekse konuta yatırım yapacak yatırımcıların 18.998 projeyi incelemek, mukayese etmek gibi ne zamanı ne de profesyonel gözle inceleme imkanı olamayacağını düşünerek evdekifırsat.com sitesini kurduk. Kullanıcılarımız içerisinde fırsat olan tüm projelerimizi rahatça inceleyebilsinler diye.

Amacımız
Öncelikle İstanbul’da;
• İnşaat kalitesi
• Evlerdeki net brüt farklarının fiyata yansıması
• Projenin tamamlanarak müşteriye teslim edilebilmesini
• Proje konseptinin inşaat bitince hayata geçip geçemeyeceğini
• Müşteri memnuniyetine verilen önemi
• Projenin fiyatının bölgedeki emsalleriyle mukayeselerini yaparak bu mukayeselere uyan tüm projeleri tek bir platformda konut alıcısı ve konut yatırımcısı ile buluşturmaktı.

Evdekifırsat.com araştırma ekibimiz sürekli olarak bu tarz projeleri inceleyerek, evdekifırsat.com platformunda sizlerle buluşturmaya ve bize inanan kullanıcılarımızın beğenisine sunmaya devam ediyor.

2014 yılında kurduğumuz evdekifırsat.com’u bugün itibariyle yıllık 2.600.000 tekil kullanıcımız ve 100’e yakın projenin ortak kullanım noktası olarak buluşturmayı başardık.

Evdekifırsat.com daha fazla proje ve hızla artan kullanıcı sayısı ile büyümeye devam ediyor.

Ulaşımı kolay olsun, zorlanmadan ödeyebileyim, geniş sosyal olanakları olsun... Aradığınız ev için bütün İstanbul’u bölge bölge, proje proje inceliyor ve sizler için en doğru olanı buluyoruz.

Aradığınız ev için bütün projeleri inceliyor ve sizler için en doğru olanı buluyoruz.

YAŞAMAYA DEĞER EVLER İÇİN TÜM DETAYLAR

Prestijli proje bölgelerinin analizleri, kaçırılmaz daire fırsatların tüm detayları, yeni dekorasyon trendleri, yaşam alanlarına yenilik katmak için uygulanabilir ipuçları, gayrimenkul sektörüne dair tüm detaylar, kurumsal etkinlik ve duyurularımızı takip edin. Yaşam alanlarını değerli kılan hiçbir detayı kaçırmayın.

İçerikleri Görüntüle

Bilgilendirme için formumuzu doldurun,
size ulaşalım. Evdeki Fırsat'a Hoş Geldiniz.