SEVGİLİ MİSAFİRİMİZ

Evdeki fırsatı daha yakından tanımak istiyorsan, ilgilendiğin projeleri bizimle paylaş, yeni gelen fırsatların hiç birini kaçırma.

İlgilendiğiniz ProjelerX Kapat

Evdeki Fırsat'a hoşgeldin!
Hemen üye ol ve sunduğumuz fırsatlardan ilk siz haberdar olun. Ayağınıza gelen fırsatı kaçırmayın.


ya da

Hesabınızla giriş yapın!

Kullanım Koşulları

Başlangıç Hükmü

Bu sitede EYG YAPI VE YATIRIM A.Ş. (EVDEKİ FIRSAT) tarafından yayınlanan bütün içerik ve bilgiler aşağıdaki kullanım şartları tarafından korunmaktadır. Siteyi gezen ya da siteden faydalanan bütün kullanıcılar (kullanıcı) ve üyeler bu kullanım şartlarını kabul etmiş sayılacaktır. EVDEKİ FIRSAT tarafından bu kullanım koşularının herhangi bir bölümünün uygulanmaması, EVDEKİ FIRSAT’ın bu kullanım koşullarını herhangi bir kişinin geçmiş ya da gelecekteki eylemleri için uygulama hakkından feragat ettiği anlamına gelmeyecektir.

EVDEKİ FIRSAT dilediği zaman, herhangi bir ihbara gerek kalmaksızın site kullanım şartlarında değişiklik yapabilir. Değişiklikler kullanım şartlarının yerine geçer. Değişiklik yapıldığında, kullanıcılar yeni kullanım şartlarına tabii olacaktır. Kullanım şartlarının hükümlerinden herhangi birinin veya bazılarının emredici yasa kurallarına aykırı olması halinde, bu durum kullanım şartlarının tümünü etkilemeyecek, kalan hükümler yürürlükte kalmaya devam edecektir. Aykırılık teşkil eden hükümlerin yerine yenileri her zaman eklenebilecektir.

Kullanıcıların bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri önerilmektedir.

Telif Hakkı ve Markalar

Sitedeki bütün içerik ve sitedeki bütün mülkiyet hakları (telif hakları ve komşu haklar dahil) EVDEKİ FIRSAT’a aittir. Site içeriği Üyelik Sözleşmesi’nde ve sitede yer alan kullanım şartlarında belirtilen sınırlar dışında kullanılamaz. Kullanıcılar site içeriğine ekleme veya site içeriğinde bir değişiklik yapamaz. Site içeriği kullanıcılar tarafından dağıtılamaz, pazarlanamaz, tekrar basılamaz ya da herhangi bir ticari amaçla kullanılamaz. Kullanıcıların yukarıda sayılanlardan herhangi birini yaptığını tespit ettiği durumlarda, EVDEKİ FIRSAT ve üçüncü kişi ve kurumlar hukuksal yollara başvurma haklarını saklı tutar. Sitedeki tüm tescilli markalar ve logoların sahiplik hakkı EVDEKİ FIRSAT ve/veya üçüncü kişilere aittir.

Site İçeriği

Site içeriği kullanıcıların ürün ve hizmetlerle ilgili bilgi almasını sağlamak için yayımlanmıştır. EVDEKİ FIRSAT site içeriğini güncel tutmayı amaçlamakta olup bu amaçla site içeriğinde herhangi bir ilan ya da ihbarda bulunmaksızın değişiklik gerçekleştirebilir. Sitenin kullanılmaya devam edilmesi, söz konusu değişikliklerin kabul edildiği manasına gelir. Site içeriği genel bilgilerden oluşur ve EVDEKİ FIRSAT ile site kullanıcıları arasında bir anlaşma özelliği taşımaz. Tanıtılan ürünlerle ilgili hiçbir garanti vermez. İçerik, güncel, geniş kapsamlı, tamamlanmış veya kesin olmak zorunda değildir. Site içeriği, profesyonel görüş veya herhangi bir tavsiye niteliğinde bulunmamaktadır.

Sitedeki tüm bilgiler; EVDEKİ FIRSAT tarafından olduğu gibi ve hiçbir surette herhangi bir garanti ya da taahhüt içermeden, ifade edilmeden ya da ima edilmeden verilmektedir. Bu sitede yer alan tüm ürün, fiyat, kur ve süre bilgileri yayına en son elde edilen bilgiler doğrultusunda hazırlanmıştır. EVDEKİ FIRSAT dilediği zaman ve önceden hiçbir uyarı yayınlamaksızın bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazı hatalarından dolayı sorumluluk alınmaz. Bilgilerin doğru olduklarından yola çıkıldıysa da, bazı hata ya da yanılgıları içermesi mümkün olabilir.

Online Satış

Bu sitede online satış işlemi yapmamaktadır.

Risk ve Sorumluluk

Her ne kadar Sitenin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde EVDEKİ FIRSAT tarafından tedbir alınmış olsa da, nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcının, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmesi ve gerekli korunmayı sağlamış olması gerekmektedir. Bu bağlamda kullanıcı, siteye girmesiyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm zarar, hata ve/veya bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisi sorumludur.

Kullanıcı, pornografik, etik dışı, ırkçı, hakaret, şiddeti teşvik eden, üçüncü şahısların marka ve telif haklarına tecavüz eden ya da herhangi bir şekilde başkaca hukuka aykırılık teşkil eden bir içeriği siteye yükleyemez. Bu tür durumlarda site kullanıcılarına ya da 3. Kişilere karşı EVDEKİ FIRSAT’ın herhangi bir mali ve/veya ceza-i ve/veya hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır. Sitenin kullanımından kaynaklanan risk ve sorumluluk münhasıran kullanıcıya aittir.

Diğer Sitelere Verilen Linkler

EVDEKİ FIRSAT, link verdiği sitelerin içeriklerinden ve bu sitelerde toplanan kişisel verilerden sorumlu değildir. Verilen linkler, link verilen sitenin içeriğinin EVDEKİ FIRSAT tarafından düzenli kontrol edildiği ve uygun bulunduğu ya da onaylandığı anlamına gelmemektedir. Kullanıcılar, kendi güvenlikleri için, link verilenler de dahil olmak üzere eriştikleri diğer tüm sitelerin kullanım şartlarını, gizlilik politikalarını, yasal uyarılarını dikkatlice okumalıdır.

Hayal ettiğiniz ev, ofis veya dükkanı, evdekifirsat.com avantajlarıyla bulabilirsiniz.

Hayal ettiğiniz ev, ofis veya dükkanı, evdekifirsat.com avantajlarıyla bulabilirsiniz.

YAŞAMAYA DEĞER EV, OFİS VE DÜKKANLAR İÇİN TÜM DETAYLAR

Prestijli proje bölgelerinin analizleri, kaçırılmaz fırsatlarının tüm detayları, yeni dekorasyon trendleri, yaşam alanlarına yenilik katmak için uygulanabilir ipuçları, gayrimenkul sektörüne dair tüm detaylar, kurumsal etkinlik ve duyurularımızı takip edin. Yaşam alanlarını değerli kılan hiçbir detayı kaçırmayın.

Bilgilendirme için formumuzu doldurun, size ulaşalım.,
Evdeki Fırsat'a Hoş Geldiniz.