SEVGİLİ MİSAFİRİMİZ

Evdeki fırsatı daha yakından tanımak istiyorsan, ilgilendiğin projeleri bizimle paylaş, yeni gelen fırsatların hiç birini kaçırma.

İlgilendiğiniz ProjelerX Kapat

Evdeki Fırsat'a hoşgeldin!
Hemen üye ol ve sunduğumuz fırsatlardan ilk siz haberdar olun. Ayağınıza gelen fırsatı kaçırmayın.


ya da

Hesabınızla giriş yapın!

ÖMER FARUK ÇELİK

Kurucu

EYG Grup kurucusu ve İcra Kurulu Başkanı olan Ömer Faruk Çelik, 1961 yılında Alaca, Çorum'da doğdu. Ankara'da iş yaşamına atılan Çelik, 1976 yılından 1986 yılına kadar muhasebe-finans alanında çalıştı.

1988 yılında Sinpaş Yapı Endüstrisi'nde göreve başlayan Çelik, 2007'de Sinpaş GYO A.Ş.nin kurulmasıyla İcra Kurulu Başkanlığı'na atandı. Aynı zamanda Sinpaş Holding'de uzun yıllar mali işler, satış ve pazarlamanın yanı sıra, 10'a yakın grubun diğer sanayi kuruluşlarının da İcra Kurulu Başkanlığını yaptı.

2013 yılının sonuna kadar Sinpaş GYO A.Ş. İcra Kurulu Başkanlığı görevine devam eden Çelik, kendi şirketini kurma kararı alarak 2014 yılı başında EYG Gayrimenkul Geliştirme A.Ş.'yi kurdu. Burada, ekibiyle birlikte hem EYG Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. de konsept proje çalışmalarını yürütmekte, hem de evdekifirsat.com ile gayrimenkulu e-ticaret ile buluşturma çalışmaları yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Yöneticilerimiz

Hakan Kaya

İcra Kurulu Başkan Yardımcısı

1963 yılı Manisa, Salihli doğumlu, İnşaat Yüksek Mühendisi Hakan Kaya, İTÜ İnşaat Fakültesi, İnşaat Mühendisliği Bölümünde; Lisans ve Yüksek Lisans öğrenimini tamamlamış olup, 1985 yılından bugüne kadar 32 yıldır iş hayatının içerisindedir. Çeşitli özel şirketlerin büyük ölçekli yurt içi ve yurt dışı projelerinde; şantiye mühendisliğinden başlayarak, inşaat ve proje yönetimi, arazi ve proje geliştirme, satış ve pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı, İcra Kurulu Başkan Yardımcılığına kadar her kademede görev yapmış olup, halen EYG Konut ve Gayrimenkul Geliştirme A.Ş.'de İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. İnşaat Mühendisleri Odası ve İTÜ Mezunları Derneği üyesi, evli ve iki çocuk sahibidir.

Ümit Başer

Grup Başkan Yardımcısı-Hukuk

1973 Zonguldak doğumlu olan Ümit Başer, TED Zonguldak Koleji’nin ardından lisans öğrenimini İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamıştır. Uzun yıllar serbest avukatlık yaparak yerli ve yabancı müvekkillerine geniş bir yelpazede danışmanlık hizmeti vermiş; 2014 yılının Mart ayında Eyg Grup ailesine katılmıştır. O günden beri Hukuk Müşavirliği görevini sürdürmekte olan Ümit Başer, 30 yıldır dünyanın en iyi hukukçularını analiz edip yayınlayan İngiltere merkezli Legal 500 tarafından, en etkili ve yaratıcı hukuk müşavirlerinden biri seçilmiş ve GC Powerlist Türkiye’de yer almıştır.Çeşitli dönemlerde, İstanbul Barosu’nda meclis üyeliği ve komisyon başkanlığı görevlerinde bulunmuş, kent hukuku üzerine köşe yazıları yazmış ve vergi yargısı üzerine makalesi yayınlanmıştır.Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Hayal ettiğiniz ev, ofis veya dükkanı, evdekifirsat.com avantajlarıyla bulabilirsiniz.

Hayal ettiğiniz ev, ofis veya dükkanı, evdekifirsat.com avantajlarıyla bulabilirsiniz.

YAŞAMAYA DEĞER EV, OFİS VE DÜKKANLAR İÇİN TÜM DETAYLAR

Prestijli proje bölgelerinin analizleri, kaçırılmaz fırsatlarının tüm detayları, yeni dekorasyon trendleri, yaşam alanlarına yenilik katmak için uygulanabilir ipuçları, gayrimenkul sektörüne dair tüm detaylar, kurumsal etkinlik ve duyurularımızı takip edin. Yaşam alanlarını değerli kılan hiçbir detayı kaçırmayın.

Bilgilendirme için formumuzu doldurun, size ulaşalım.,
Evdeki Fırsat'a Hoş Geldiniz.